Aktualności Amerykańskie Ciekawostki Tuning

Hummer H2 Bomber od GeigerCars

Gąsienicowy Hummer H2 – Mimo smutnych wieści płynących z amerykańsko-chińskich spotkań w sprawie sprzedaży Hummera, GeigerCars nie zaniechało modyfikacji tych kolosów. Najnowszą wizją jest H2 Bomber osadzony na gąsienicach.

Jak sugeruje nazwa, samochód musi i jest wyjątkowy. Standardowe koła o rozmiarze 305/60/20, zastąpiono mierzącymi 150 cm długości i 40 cm szerokości, gąsienicami 88M1-A1 firmy Mattracks. Uzupełnieniem całości jest matowosrebrny lakier, zestaw oświetlenia dachowego Hella oraz szyberdach.

Do napędu służy benzynowa jednostka V8 o pojemności 6.2 litra. Silnik dysponuje mocą 404 KM/5700 obr./min. Wynoszący 574 Nm maksymalny moment obrotowy, dostępny jest przy 4300 obr./min. Napęd przenoszony jest za pomocą 6-biegowej automatycznej skrzyni. Zwolenników LPG ucieszy fakt, że istnieje możliwość instalacji 155-litrowego zbiornika gazu.


Źródło: Auto-Blog.pl

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły