wrzesień 27, 2023
Amerykańskie Auta Sportowe Super Samochody Tuning

Innotech Corvette C6

innotech-corvette-c6.jpg

Innotech Corvette C6 –  profesjonalny tuning czeskiej firmy. Czesi wyposażają Corvette w inne zderzaki, karbonową maskę oraz unoszące się drzwi. W kształtach pakietu stylistycznego, szczególnie przedniego zderzaka, nietrudno doszukać się inspiracji designem Ferrari. Kabina może zostać wykończona skórami najwyższej jakości, zaś seryjne fotele mogą ustąpić miejsca „kubełkom” z włókna węglowego.

W przyszłym roku oferta firmy zostanie wzbogacona o zestaw poszerzający nadwozie. Ale już teraz klient nie powinien mieć powodów do narzekań. Firma Innotech proponuje wyposażenie Corvetty w skuteczniejsze hamulce, sportowy układ wydechowy oraz wyposażenie silnika w doładowanie.

Górna granica mocy zależy od zapotrzebowania i stanu portfela klienta. Podstawowe modyfikacje podniosą moc silnika do 500-560 KM. Wyposażenie ośmiocylindrowca w potężny kompresor lub podwójne doładowanie mogą wyśrubować wartość do pułapu… 1000 KM!

innotech-corvette-c6-7.jpg

innotech-corvette-c6-2.jpg

innotech-corvette-c6-3.jpg

innotech-corvette-c6-4.jpg

innotech-corvette-c6-5.jpg

innotech-corvette-c6-6.jpg

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły