Aktualności Auta Sportowe Lamborghini Super Samochody Tuning

Lamborghini Aventador by Oakley Design

Lamborghini Aventador Oakley Design – Nie ujmując niczego Oakley Design, nie wierzyłem, że oni pierwsi zabiorą się za tuningowanie Lamborghini Aventador. AutoGespot.com dopiero co zdobyło zdjęcia, a trzy spośród pięciu egzemplarzy znalazły już właścicieli.

Czym więc zaskakuje projekt Oakley Design? Błyszczącoczarnymi dodatkami z plastiku, żebrowaną osłoną silnika z włókna węglowego i ultralekkimi kołami (felgi HRE Performance Wheels + opony Pirelli 255/35/19 i 355/30/20). Mówi się także o udoskonalonym zawieszeniu firmy Intrax.

Przeprogramowany sterownik silnika, zmodyfikowany dolot powietrza i tytanowy układ wydechowy, zakończony czterema wylotami, ma przełożyć się na wzrost mocy o 60 KM (760 KM) i 55 Nm (745 Nm) momentu obrotowego. Jedną z zagadek jest również przeniesienie napędu. Sądząc po określeniu „LP760-2”, energia transferowana jest na koła tylne, ale co z tego wyniknie i jak to się odbywa? Nie wiemy.

[nggallery id=1806]
[Źródło: GTSpirit.com, AutoGespot.com]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły