grudzień 8, 2022
Aktualności Lamborghini Marki Tuning

Lamborghini Gallardo SR66.1

602

Polska firma Suhorovsky Design oferuje body kit do Lamborghini Gallardo, stylizowanego na model Aventador.

Tym razem zmiany zaszły głównie w tylnej części samochodu. Przerobione zostały gniazda lamp tylnich, w które osadziliśmy światła z Aventadora oraz przebudowany został układ wydechowy.

– Podczas projektowania nadwozia Lamborghini Gallardo postawiłem na dwa główne aspekty: aerodynamikę i zachowanie charakteru marki. Doskonale udało się to połączyć w jedną całość i nadać nowy wygląd dla Gallardo. Zostały zwiększone wloty powietrza, chłodzenia, bardziej opływowy przód i ukierunkowany dyfuzor tylny. Zmodyfikowałem również tylny spoiler, dla lepszych warunków podczas ekstremalnej jazdy. Jest jeszcze szerszy rozstaw kół, a całość jest obniżona. Jeśli chodzi o parametry techniczne, to pomiary na hamowni wykazały moc do 600 KM. – mówi Sławomir Suchorowski, główny projektant i właściciel Suhorovsky Design.

Suhorovsky Design to zrodzona z pasji i talentu wizja głównego konstruktora i założyciela firmy – Sławomira Suchorowskiego ewoluowała od rewolucyjnego projektu BMW E30, poprzez sukces sprzedaży body kitów dla BMW E36, do szerokiej oferty kultowych modeli aut marki Mercedes i Porsche.

Dzięki kreatywności i zaangażowaniu zespołu firma Suhorovsky Design przeobraża znane modele aut w unikatowe egzemplarze gwarantujące ich właścicielom niepowtarzalne przeżycia i możliwość wyróżnienia się wśrod setek innych.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły