wrzesień 29, 2023
Auta Sportowe Lamborghini Marki Super Samochody Tuning

Lamborghini Murcielago LP 640 JB-R

Lamborghini Murcielago LP 640 JB-R

Lamborghini Murcielago LP 640 JB-R – podrasowana wersja samochodu, która nosi nazwę LP 640 JB-R, na początek dostała wyjątkowy lakier, który jest dostępny jedynie w JB Design. Auto otrzymało również 20-calowe aluminiowe felgi Schmidt. Na nie założono opony Michelin – 265/30 z przodu i 335/30 z tyłu.

Prócz wielkiego skrzydła na pokrywie silnika, styliści dodali przedni spojler z nowym zderzakiem, boczne progi oraz dyfuzor do tylnego zderzaka. Wyglądu i brzmienia dodaje również nowy układ wydechowy z potężną końcówką. Pod maską znajduje się seryjny silnik V12, który uległ kilku modyfikacjom. W pierwszym etapie specom z JB Design udało się uzyskać 714 KM, zaś w drugim już 750 KM. Dzięki łopatkom przy kierownicy z pewnością łatwiej osiągnąć maksymalną prędkość 370 km/h. Murcielago LP 640 JB-R kosztuje 355 tys. euro.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły