luty 21, 2024
Auta Sportowe Filmy Lamborghini Luksusowe Marki Super Samochody Tuning

Lamborghini Murcielago Prindiville Prestige

Lamborghini Murcielago Prindiville Prestige

Lamborghini Murcielago Prindiville Prestige – Brytyjska firma tuningowa Prindiville Prestige przedstawia swoją wizję Lamborghini Murcielago, delikatny tuning tego ekskluzywnego super samochodu ma na celu przede wszystkim podkreślenie wyjątkowego wyglądu auta. Auto zostało zbudowane na bazie  swojego wcześniejszego projektu o nazwie Raging Bull pokazanego w marcu tego roku.

Z zewnątrz to super auto niewiele się różni od swojego poprzednika, nie licząc zmienionych delikatnie lamp i niektórych wlotów powietrza, Murcielago od Prindiville zyskał nowy karbonowy body-kit. Przy czym to nie tylko nowy zderzak czy dyfuzor z włókna węglowego, a w pełni karbonowe nadwozie, łącznie z dachem, nadkolami, drzwiami i bagażnikiem. Według producenta, oprócz pokrywy bagażnika, wszystkie elementy nadwozia zostały zastąpione przez specjalnie skonstruowane w warsztatach Prindiville Prestige. Ekskluzywne Murcielago na szczęście niewiele się zmieniło zewnątrz, ale za to w środku przeszło całkowitą zmianę. Całe wnętrze wykończono połączeniem czarnego i czerwonego w czarne kropki materiału, co bardzo wyróżnia to auto. Tuner w miejsce plastików zamontował także aluminiowe wstawki na desce rozdzielczej i w dolnej części środkowej konsoli. Sama tylko modyfikacja wnętrza została wyceniona na 16 000 dolarów i można ją zamówić oddzielnie.

Dla przypomnienia auto napędza silnik V12 o pojemności 6,5 litra i mocy maksymalnej 640 KM przy 8000 obr./min i momencie obrotowym 660 Nm przy 6000 obr./min. Auto rozpędza się od 0-100 km/h w 3,4 s, a prędkość maksymalna to 340 km/h.

Niestety założyciel firmy Prindeville Prestige nie ujawnia ceny całości przeróbek… i ma rację bo dla naprawdę zainteresowanych w tym przypadku cena nie gra roli.

lamborghini-murcielago-prindiville-prestige-2

lamborghini-murcielago-prindiville-prestige-3

lamborghini-murcielago-prindiville-prestige-4

lamborghini-murcielago-prindiville-prestige-5

lamborghini-murcielago-prindiville-prestige-6

lamborghini-murcielago-prindiville-prestige-7

lamborghini-murcielago-prindiville-prestige-8

lamborghini-murcielago-prindiville-prestige-9

lamborghini-murcielago-prindiville-prestige-10

Lamborghini Murcielago LP640 Prindiville Prestige – posłuchaj jak pięknie chodzi wydech !

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły