Auta Sportowe Filmy Marki Tuning Volkswagen

VW Golf GTI Street

VW Golf GTI Street

VW Golf GTI Street – samochód został zaprojektowany przez czterech praktykantów niemieckiego koncernu, stworzony przez młodych dla młodych na bazie nowego Golfa GTI VI. Wynikiem trzymiesięcznej pracy – pod okiem doświadczonego zespołu inżynierów z Volkswagena – jest mocniejszy, piękniejszy i zadziwiająco wyposażony model ,,Street”. Na pokładzie auta znajdziemy wiele gadżetów multimedialnych np. konsolę Xbox 360 oraz 26-calowy telewizor Samsunga oraz bardzo rozbudowany system audio.

Jeśli chodzi o tuning silnika. VW Golf GTI VI ma seryjny turbodoładowany silnik o pojemności 2 litrów który został wzmocniony z 210 do 301 koni mechanicznych. Ten czterocylindrowy motor przekazuje napęd na koła za pośrednictwem 6-stopniowej manualnej skrzyni biegów. Zmieniono zawieszenie dzięki czemu można teraz hydraulicznie reguować wysokość zawieszenia. Zadbano również o hamulce, które zapożyczono od Golfa R32.

Z zewnątrz w Volkswagen Golf GTI VI rzucają się w oczy 19-calowe felgi aluminiowe firmy BBS z oponami Pirelli 225/35. ,,Street” otrzymał nowy zderzak, układ wydechowy ze stali nierdzewnej zakończony podwójnymi końcówkami, reflektory ksenonowe, tylny spoiler, przyciemnione szyby,  oryginalne malowanie nadwozia, które jest dwukolorowe, z szerokimi pasami przebiegającymi wzdłuż karoserii.

vw-golf-street-gti-0

Volkswagen GOLF GTI VI 2009 Street film video

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły