Auta Sportowe Filmy Marki Super Samochody

Lancer Evolution GSR GT 350

lancer-evolution-gsr-gt-350.jpg

Mitsubishi Lancer Evolution GSR GT 350 – to nowy prawdziwy potwór dysponujący mocą 350 KM i momentem obrotowym na poziomie 440 Nm. Lancer Evolution to flagowy model marki Mitsubishi.. Jest całkowicie nową odmianą tej serii rozpoczętej w Japonii w październiku 1992 roku i spadkobiercą kilkudziesięciu lat pełnego sukcesów uczestnictwa Mitsubishi w sportach motorowych.

GSR GT 350 napędzany jest całkowicie nowym, turbodoładowanym benzynowym silnikiem o pojemności 2 litrów. Napęd przekazywany jest za pomocą 5- biegową przekładnią. Prędkość 100 km/h osiągana jest w czasie 4,5 sekundy.

Nowy pojazd ma oferować doskonałe właściwości jezdne dzięki najnowocześniejszemu systemowi aktywnej kontroli napędu na cztery koła S-AWC (Super All Wheel Control), w skład którego wchodzi ACD (aktywny centralny mechanizm różnicowy), AYC (system kontroli znoszenia), sportowy ABS i ASC (aktywna stablizacja toru jazdy).

Lancer Evolution GSR GT 350 dzięki modyfikacjom charakteryzuje się lepszymi osiągami, dynamiką i mocą silnika. Lista wyposażenia tego modelu jest identyczna, jak wersji GSR. Warunki gwarancji na auto pozostają niezmienione. Warto podkreślić, że moc silnika Mitsubishi Lancera Evolution GSR GT 350 o 50 KM przewyższa moc jednostki napędzającej Subaru Imprezę WRX STI.
lancer-evolution-gsr-gt-350-2.jpg
GSR GT 350 kosztuje 179 990 zł.
Video 2008 Mitsubishi Lancer Evolution GSR/ Quick Drive:
[youtube]http://pl.youtube.com/watch?v=Q5fk0vywwkM[/youtube]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły