styczeń 28, 2023
Aktualności Auta Sportowe BMW Luksusowe Super Samochody Tuning

Lumma CLR X 650 M po raz kolejny

Lumma CLR X 650 M – Niemieccy inżynierowie Lummy dopracowali konstrukcję bazującego na BMW X6, modelu CLR X 650 M. Udoskonalenie to oznacza wzrost mocy o 20, a momentu obrotowego o 25%.

Z zewnątrz dodano oryginalny tylny zderzak z czterema końcówkami, sportowego układu wydechowego oraz potężne skrzydło na klapie bagażnika. Z przodu zaś, zwrócimy uwagę na znany już komplet: karbonowo-kevlarową maskę i trójpoziomowy zderzak z LED-owymi światłami do jazdy dziennej. Patrząc na pojazd z boku, dostrzeżemy 20-calowe obręcze Racing IV. Dopełnieniem całości są nowe sprężyny, które przyczyniły się do obniżenia karoserii o 45 mm.

Otwierając masywne drzwi, wkroczymy do świata najwyższej jakości skóry, włókna węglowego oraz aluminiowych nakładek na pedały.

Klapa silnika skrywa podwójnie turbodoładowany motor 4.4 V8. Silnik dysponuje obecnie mocą 670 KM i 850 Nm momentu obrotowego. Tym samym CLR X 650 M jest zdolne mknąć maksymalnie z prędkością 312 km/h.


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły