kwiecień 21, 2024
Artykuły

Majestatyczny fotelik samochodowy dla małych podróżników: wszystko, co musisz wiedzieć o advansafix pro

Fotelik samochodowy jest wyposażeniem obowiązkowym do czasu, kiedy dziecko osiągnie 150 cm wzrostu. Jednak trudno sobie wyobrazić, by kochający rodzic musiał czekać na urzędowe nakazy, by dać swojemu dziecku to, co najlepsze. Fotelik samochodowy ma zapewnić maluchowi bezpieczeństwo, fotelik samochodowy Britax Römer ADVANSAFIX PRO sprawi, że każda podróż przebiegnie w miłej, komfortowej atmosferze. Sprawdź, jakie możliwości oferuje fotelik samochodowy ADVANSAFIX?

Dlaczego Britax Römer ADVANSAFIX PRO to prawdziwy must-have dla rodziców? – zalety, specyfikacje, montaż – zobacz, dlaczego warto inwestować w to! 

Fotelik Britax Römer ADVANSAFIX PRO przeznaczony jest dla dzieci od 15 miesięcy do 12 lat (dotyczy dzieci do 150 cm wzrostu). Co ciekawe, projektanci tak skonstruowali fotelik samochodowy ADVANSAFIX PRO, aby rósł on razem z Twoim dzieckiem! Koniec z coroczną wymianą, prosta i szybka regulacja zagłówka oraz pasów pozwala dostosować fotelik do wzrostu dziecka.

Nie zapominajmy o wygodnym montażu. Dzięki złączom ISOFIX oraz odcinkowi pasa Top Tether, zakończonego karabińczykiem, wystarczy kilka ruchów, by siedzisko dla malucha było stabilne i – co ważniejsze – bezpieczne.

3 powody, dla których Britax Römer ADVANSAFIX PRO nie ma wad – zalety przyćmiewają konkurencję

Szukasz bezpiecznego fotelika dla swojej pociechy? Już znalazłeś? Oto dlaczego fotelik samochodowy Britax Römer ADVANSAFIX PRO spełni oczekiwania Twoje i Twojego maluszka.

3 powody, dla których warto postawić na Britax Römer ADVANSAFIX PRO:

  1. Bezpieczeństwo;
  2. Wygoda, elastyczność dostosowania fotelika do wzrostu dziecka;
  3. Trwałość na lata.

Bezpieczeństwo 

Jeśli poszukujesz modelu fotelika kategorii wagowej 15-36 kg, wybierz Britax Römer ADVANSAFIX PRO wyposażony w funkcje zapewniające bezpieczeństwo. SICT, XP-PAD, oraz system SecureGuard (czwarty punkt podtrzymania pasa samochodowego w foteliku). Jego zadaniem jest utrzymanie pasa biodrowego w bezpiecznej pozycji, nawet kiedy Twoje dziecko porusza się w foteliku.

Wygoda, elastyczność dostosowania fotelika do wzrostu dziecka 

Fotelik samochodowy Britax Römer ADVANSAFIX PRO dostępny dzięki vexpi.pl zapewnia pełny komfort na każdym etapie rozwoju dziecka – od maluszka do nastolatka. Obszerne, miękko wyściełane siedzisko i zagłówek można szybko i bez wysiłku wyregulować. Nie ma już potrzeby kupowania następnego fotelika samochodowego, wystarczy płynne przejście z 5-punktowych pasów na samochodowe pasy bezpieczeństwa. ADVANSAFIX PRO chroni dziecko od 15 miesięcy aż do 12 roku życia.

Trwałość na lata 

Fotelik samochodowy Britax ADVANSAFIX PRO chroni Twoją pociechę przez całe dzieciństwo! Nawet kiedy Twoje dziecko podrośnie, funkcja FLIP&GROW pomoże Ci zmienić 5-punktowe pasy bezpieczeństwa na 3-punktowe pasy samochodowe.

Odkryj, dlaczego Britax Römer ADVANSAFIX PRO to najlepszy wybór dla twojej rodziny? 

Chcesz dać swojemu dziecku tylko to, co najlepsze. Chcesz je chronić, troszczysz się o jego wygodę. Dlaczego zatem nie wybrać Britax Römer ADVANSAFIX PRO? W nim jest wszystko, czego potrzebuje Twoja pociecha, aby podróże z Tobą kojarzyły jej się z poczuciem spokoju i komfortu.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły