Aktualności Auta Sportowe Luksusowe Maserati Tuning

Maserati GranTurismo by Mansory

Tuning Maserati GranTurismo – Niemcy z Mansory przerabiali już praktycznie wszystko. Mercedesy, Ferrari, a nawet Rolls-Royce. Jednak nigdy nie zabrali się za Maserati. Do teraz. Trzeba przyznać. GranTurismo w ich wykonaniu wygląda interesująco.

Opuszczając bawarskie zakłady, pojazd odznacza się przemodelowanym zderzakiem z oryginalnym spojlerem, unikalnym obramowaniem atrapy chłodnicy oraz maleńkim spojlerem na klapie bagażnika. Każda część pozyskiwana jest ze specjalnie przygotowanego włókna węglowego. Patrząc na profil obniżonego o 30 mm auta (sportowe sprężyny), dostrzeżemy unikalne felgi, lakierowane w kolorze nadwozia. W komplecie z obręczami otrzymamy niskoprofilowe ogumienie w rozmiarze 255/30/20 i 305/30/21.

Indywidualny charakter wnętrza podkreśla najwyższej jakości skórzana tapicerka, ergonomicznie zaprojektowana kierownica i zestaw aluminiowych nakładek na pedały.

W zależności od posiadanej wersji, silnik generuje moc 435 KM (GranTurismo 4.2 V8) lub 470 KM (GranTurismo S 4.7 V8) oraz odpowiednio 460 i 490 Nm momentu obrotowego. Przyrost taki jest zasługą przeprogramowanego sterownika silnika ECU, sportowego układu wydechowego i wysokoprzepływowego filtra powietrza.


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły