wrzesień 29, 2023
Aktualności Luksusowe Tuning

Mercedes CLS od Carlsson

Mercedes CLS Carlsson – Po raz kolejny Carlsson dowodzi tego, że jest jedną z najszybciej działających firm w dziedzinie mercedesowego tuningu. Nowe CLS jeszcze nie zadomowiło się w salonach, a mistrzowie z Merzig już przyszykowali zestaw stylistyczno-wzmacniający.

Mercedes C218 według Carlsson odznacza się przekonstruowanym przednim zderzakiem z nowym spojlerem oraz LED-owymi światłami przeciwmgielnymi. Zderzak zgrabnie łączy się z odmienioną atrapą chłodnicy, ta zaś z klapą silnika poprzecinaną wlotami powietrza. Dodatkowo, oryginalny dyfuzor rozdziela dwie, prostokątne końcówki układu wydechowego. Nie zapomniano również o firmowych felgach w kilku rozmiarach, wzorach i wykończeniach. W układzie zawieszeń „zalągł” się C-Tronic Suspension System. Dzięki niemu karoseria znajduje się 30 milimetrów bliżej ziemi, a ponadto elektryczna regulacja, dostosowuje charakterystykę sprężyn do warunków panujących na drodze.

Na chwilę obecną, elektroniczny tuning silnika dedykowany jest dwóm jednostkom. Benzynowej 350 CGI (333 KM/410 Nm) i dieslowskiej 350 CDI (320 KM/780 Nm).


[Źródło: Carscoop.blogspot.com]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły