grudzień 10, 2022
Aktualności Aston Martin Auta Sportowe Luksusowe Super Samochody

Trzy specjalne Aston Martiny

Trzy specjalne Aston Martiny – Szereg specjalnych edycji Aston Martina, w tym DBS Carbon Black, cieszył się w tym roku sporym zainteresowaniem. Nic więc dziwnego, że w salonach sprzedaży napotkamy trzy kolejne serie DB9.

Morning Frost Volante olśniewa nie tylko linią, ale i perłowobiałym lakierem, dopełnionym srebrnymi wstawkami. Kolejnym elementem przyciągającym wzrok są diamentowo wycinane, 19-calowe felgi o pięciu, podwójnych ramionach.
Wnętrze uświetniono delikatną, brązową skórką o metalicznej poświacie, unikalnymi nakładkami na progi oraz czarnym, fortepianowym wykończeniem deski rozdzielczej.

Dwie kolejne Carbon Black i Quantum Silver to zupełnie inna, sportowa para kaloszy. Wystarczy spojrzeć na grafitowe końcówki sportowego wydechu czy błyszczącoczarne, 19-calowe obręcze.
Wewnątrz dostrzeżemy nowe fotele, ściśle otulające ciała pasażerów, skórzaną podsufitkę oraz przełączniki automatycznej skrzyni biegów (Touchtronic II), wykonane z polerowanego szkła.

Aston Martin nigdy nie był wylewny w temacie cen. Wiemy jedynie, że pod tegoroczną choinką ktoś znajdzie kluczyki do któregoś z samochodów.


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły