wrzesień 28, 2023
Aktualności Auta Sportowe Luksusowe Tuning

Mercedes E Coupe by Vath

E Coupe by Vath – Zajmujące się wyłącznie pojazdami z gwiazdą na masce, niemieckie studio Vath Automobiltechnik opublikowało zdjęcia oraz dane dotyczące własnej wizji modelu E500 Coupe.

V50S charakteryzuje się karbonowymi dodatkami nadwozia (tylny spojler + dyfuzor). Nie zabraknie, także flagowego produktu Vath czyli kutych, trzyczęściowych 20-calowych felg Smiths. Wraz z alusami otrzymamy opony o rozmiarze 245/30 na przedniej i 285/25 na tylnej osi. Aluminiowe obręcze chronią 378 mm tarcze z sześcioma tłoczkami. Całość wypełniona jest specjalnym płynem hamulcowym Castrol SRF. Dzięki regulowanym amortyzatorom, wysokość zawieszenia może ulegać zmianie w zakresie 20 – 65 mm.
Wnętrze reprezentowane jest najwyższej jakości skórą i włóknem węglowym.

Pod maską drzemie wzmocniona jednostka V8 o pojemności 5.5 litra. Dzięki przeprogramowanej elektronice sterującej, nowym filtrom powietrza i układowi wydechowemu, silnik dysponuje mocą 435 KM oraz 575 Nm momentu obrotowego. Prędkość maksymalna to 280 km/h, nie dziwi zatem prędkościomierz wyskalowany do 330 km/h.

Pełny pakiet V50S kosztuje 25,741€.


Źródło: Auto-Blog.pl

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły