grudzień 5, 2022
Aktualności Targi

Mercedes ML 2012MY

Mercedes ML 2012 – Trzeci dzień z rzędu globalną wioskę obiegają zdjęcia i informacje o nowym pojeździe. Tej jesieni Mercedes ML 2012MY wjedzie do salonów sprzedaży.

Oczekujący rewolucji w stylistyce, odejdą zawiedzeni. To nadal „kawał Mercedesa” z charakterystycznym przodem i tylnymi lampami zachodzącymi na boki. Całość spoczęła na aluminiowych obręczach o średnicy od 17 do 21-cali (największe oznaczone literami AMG)

Na więcej zmian natkniemy się wewnątrz. Od szerokiej konsoli z wielkim ekranem systemu multimedialnego Comand, nowym zestawem wskaźników i wieńcem przed oczami kierowcy, po jeszcze lepsze materiały wykończeniowe, w tym skórzane tapicerki, Alcantarę i drewno.

W komorze silnika występować będą trzy jednostki: dieslowskie 2.1 (ML250 BlueTec) o mocy 204 KM i 3.0 V6 (ML350 BlueTec) wytwarzająca 258 koni mechanicznych. Silniki o zapłonie iskrowym reprezentować będzie 3.5 V6 (ML350 BlueEfficiency) dysponujące mocą 306 KM.
Niezależnie od źródła zasilania, napęd na cztery koła transferowany jest za pomocą automatycznej skrzyni 7G-Tronic Plus.

[nggallery id=1899]
[Źródło: Auto-Blog.pl, Carscoop.blogspot.com]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły