Aktualności Tuning

Mini Clubman Streetworker

Mini Clubman Streetworker – Dostawca felg z Bad Segeberg, Schmidt Revolution postanowił „pójść na całość”. Niczym Zygmunt Chajzer w telewizyjnym show, Niemcy odmienili los Mini Clubmana, czyniąc z niego Streetworkera.

Rozpocznijmy od lakieru, a raczej folii pokrywającej karoserię. Matowoniebieska powłoka komponuje się z matowoczarnym dachem oraz takimi samymi dodatkami. Z racji zainteresowań firmy, samochód osadzono na 18-calowych, kolorowych (dostępny każdy kolor i wykończenie) felgach Cirrus, otoczonych gumową mieszanką Continental w rozmiarze 215/35.
Dla zachowania miejskich zdolności Clubmana, pneumatyczne zawieszenie Streetec otrzymało możliwość podnoszenia o 40 i obniżania nadwozia o 60 mm.

Benzynowa, turbodoładowana jednostka (1.6) wersji S generuje obecnie 200 KM mocy oraz maksymalny moment obrotowy rzędu 250 Nm.


[Źródło: Carscoop.blogspot.com]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły