grudzień 2, 2023
Aktualności Ciekawostki Super Samochody

Najszybszy samochód w GTA V

Jaki jest najszybszy samochód w GTA 5 Online? Porównanie samochodów z najlepszą prędkością maksymalną i przyspieszeniem w grze.

Najszybsze auta w GTA V to Osiris którego przód przypomina Ferrari LaFerrari, a tył Pagani Huayra. Progen T20 podobne do McLaren P1, Pegassi Zentorno które przypomina Lamborghini Veneno, równać się z nim może Massacro który bazuje na Aston Martin Vanquish oraz Adder przypominający Bugatti Veyron 16.4 Super Sport

Najszybszy samochód w GTA V

Osiris ma nieco lepsze osiągi od Zentorno. Ma lepsze przyspieszenie i prędkość maksymalną.


Osiągi T20 są porównywalne do supersamochodów – Zentorno i Osiris. Ma identyczną prędkość maksymalną i przyczepność, ale ma wśród nich najlepsze hamowanie i najsłabsze przyspieszenie. Prędkość maksymalna Zentorno jest taka sama, co w Massacro.

Adder ma piątą najlepszą prędkość maksymalną w GTA po Z-Type, Bati 801, Banshee 900R i Hakuchou, jednak skręcanie nim przy wysokich prędkościach jest trudne.

Z-Type to najdroższy pojazd w GTA V jest wzorowany na Bugatti Type 57 i jest produkowany przez Truffade. Posiada słabe przyśpieszenie i słabo hamuje, jednak ma czwartą, po Bati 801, Banshee 900R i Hakuchou największą prędkość maksymalną ze wszystkich pojazdów w grze.

Po teście na najszybsze samochody w GTA można stwierdzić, ze najlepsze auto w grze jest to które nam bardziej pasuje, gdyż jeden supersamochód lepiej skręca inny sportowy wóz lepiej hamuje inne super auto lepiej przyspiesza.

W Grand Theft Auto V dostępna jest wyścigowa wersja pojazdu, zwana Banshee 900R. Jest jednym z najszybszych sportowych samochodów w GTA, ale słabo wchodzi w zakręty z powodu jego napędu na tylne koła ma tendencję do wpadania w poślizgi przy ostrych zakrętach, branych z dużą prędkością.

Rockstar Games we współpracy z salonem samochodowym West Coast Customs zbudował prawdziwe Banshee, wyglądające tak, jak w Grand Theft Auto V.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły