wrzesień 29, 2023
Aktualności Ciekawostki Filmy

The Grand Tour online – gdzie oglądać po polsku

The Grand Tour online to brytyjski program motoryzacyjny dostępny do obejrzenia online produkowany na zlecenie Amazon.com. Jego prowadzącymi są Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May, czyli gwiazdy starego TopGear. Nazwa ma oczywiście duży związek z formatem programu – wbrew pierwszym założeniom w programie byłych prowadzących TopGear używane jest przenośne studio filmowe w postaci wielkiego namiotu. Z założenia każdy nowy odcinek The Grand Tour ma być nagrywany w innym kraju.

Program ma własny tor testowy The Grand Tour, zlokalizowany na lotnisku RAF koło Wroughton. Tor The Grand Tour, ze względu na przypominający wirus Ebola kształt, został nazwany „Eboladrome”. Do jego elementów należą sekcja Isn’t Straight, zakręt Old Lady’s House czy nawrót Your Name Here. Kierowcą testującym samochody jest kierowca NASCAR, Mike Skinner.

Stałym elementem programu The Grand Tour online jest również „Conversation Street”. W tej części odcinka prezenterzy Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May przedstawiają w formie rozmowy wiadomości na temat samochodów. Cechą charakterystyczną tej części jest jazzowy wstęp.
W części odcinka Celebrity Brain Crash prezenterzy mają zamiar przeprowadzić wywiad ze znaną osobistością, ale ta zawsze przed rozpoczęciem wywiadu w humorystyczny sposób „umiera”. Jest to związane z działaniami prawnymi BBC, mającymi na celu uniemożliwienie prezenterom The Grand Tour przeprowadzania wywiadów z gwiazdami

The Grand Tour: The Official Trailer

Gdzie oglądać The Grand Tour online po polsku z napisami? Możemy legalnie oglądać nowy program Jeremy’ego Clarksona w Amazon Prime Video. Usługa działa w formacie streamingu wideo, podobnie jak Netflix i HBO Go.

Lista odcinków The Grand Tour PL:
Nr Tytuł Lokacja studia Premiera
Odcinek 1 „The Holy Trinity” Los Angeles, Stany Zjednoczone 18 listopada 2016
Odcinek 2 „Operation Desert Stumble” Johannesburg, Południowa Afryka 25 listopada 2016
Odcinek 3 „Opera, Art and Donuts” Whitby, Wielka Brytania 2 grudnia 2016
Odcinek 4 „Enviro-Metal” Whitby, Wielka Brytania 9 grudnia 2016
Odcinek 5 „Moroccan Roll” Rotterdam, Holandia 16 grudnia 2016
Odcinek 6 „Happy Finnish Christmas” Saariselkä, Finlandia 23 grudnia 2016
Odcinek 7 „The Beach (Buggy) Boys – Part 1” bez udziału publiczności 30 grudnia 2016
Odcinek 8 „The Beach (Buggy) Boys – Part 2” bez udziału publiczności 31 grudnia 2016
Odcinek 9 „Berks to the Future” Stuttgart, Niemcy 6 stycznia 2017
Odcinek 10 „Dumb Fight at the O.K. Coral” Nashville, Stany Zjednoczone 13 stycznia 2017

The Grand Tour online – gdzie oglądać po polsku i za darmo? Skąd ściągnąć w HD ? Niektóre odcinki jak s01e01 i inne dostępne są też na CDA, Zalukaj czy Chomikuj do pobrania ale najlepiej oglądać The Grand Tour pl w wysokiej jakości na Amazon Prime Video – gdzie wystarczy się zarejestrować i otrzymamy 30 dni oglądania za darmo.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły