wrzesień 27, 2023
Aktualności Kabriolety Porsche

Pakiety dla najmniejszych Porsche

Boxster i Cayman – Pakiety – Koncern z Zuffenhausen dba o pełne zadowolenie swoich klientów. Oznaką tego są cztery nowe komplety wyposażenia, dedykowane modelom Boxster i Cayman.

Bazowy zestaw Design obejmuje czarne dodatki w postaci 19-calowych felg, wlotów powietrza, lusterek, końcówek układu wydechowego i przyciemnianych szyb. Dodatkowo, Boxster otrzymał pałąki przeciwkapotażowe w kolorze Black. Droższy pakiet Design Sport zawiera, ponadto oryginalny spojler zderzakowy oraz przekonstruowane skrzydło na tylnej klapie.
Decydując się na Comfort Package otrzymamy automatyczną klimatyzację, biksenonowe reflektory z funkcją doświetlania zakrętów, tempomat, czujnik deszczu i windshot.
Zwolennicy nowych technologii będą zadowoleni z opcji Infotainment. Pod tą nazwą kryje się rozbudowany system Porsche Communication Management (PCM), zintegrowany z siedmioma głośnikami, (9-głośnikowy zestaw w Cayman), zmieniarką płyt i bezprzewodową łącznością Bluetooth.


Źródło: Carscoop.blogspot.com

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły