grudzień 2, 2023
Aktualności Dziewczyny Targi

Paryskie dziewczyny


Paryskie dziewczyny – Czym byłyby targi bez pięknych kobiet w samochodach? Tym, czym Napoleon Bonaparte bez swojego Marengo. Dlatego też w ostatnim wpisie z Paris Motor Show , prezentujemy obszerną fotogalerię ślicznych niewiast. Ładne dziewczyny i eleganckie sukienki oraz samochody.

Paryskie dziewczyny


Miasto zakochanych Paryż i najpiękniejsze dziewczyny na targach samochodowych. Dziewczyny z klasą i wdziękiem – Paryskie księżniczki targów motoryzacyjnych. Piękne twarze dziewczyn z francuskich Targów Motoryzacyjnych. Paryskie dziewczyny łączą rzeczy, także łączą marki, nawet łączą kształty tak aby stworzyć unikalny, wyjątkowy niepowtarzalny styl. Co ciekawe Dziewczyna Grzegorza Krychowiaka jest modelką, a ubrania są jej pasją tak jak naszego piłkarza. Modelki pokazują na wybiegach w trakcie trwającego Paryskiego Tygodnia Mody. Członek polskiej reprezentacji narodowej w piłce nożnej – Grzegorz Krychowiak kolega Roberta Lewandowskiego – będzie reklamował nową, hybrydową Toyotę RAV4 Hybrid.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły