lipiec 24, 2024
Aktualności Lexus Marki Tuning

Lexus IS 350C Fox Marketing

Lexus IS 350C Fox Marketing

Lexus IS 350C Fox Marketing – auto zostało kompletnie stuningowane nie tylko wizualnie, ale różnież podniesiono moc auta.

Silnik o pojemności 3,5-litra otrzymał dodatkową moc dzięki systemowi ProCharger Supercharger – wzrost o 100 KM, do 406 KM. Wszystkie filtry powietrza i oleju zamieniono wydajniejszymi firmy AMSOIL, zastosowano intercooler i chłodzenie marki Yonaka, а układ wydechowy zmieniono na wydajniejszy od F-Sport. Wnętrze Lexusa IS F wykończono skórą w kolorze kremowym. Zewnątrz auto zmieniło swe oblicze – zamontowano nowe zderzaki, progi boczne i grill oraz lampy przednie i tylne.
Zawieszenie firmy Yonaka SPECII usztywniło i obniżyło nadwozie o 36 mm. Lepsze hamowanie zapewniają 14-calowe tarcze hamulcowe z 6-tłoczkowymi zaciskami marki F-Sport.
Założono nowe 20-calowe obręcze kół z oponami Toyo T1R 245/30/20 z przodu i 305/30/20 z tyłu, całość pokryta zielonym lakierem.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=O6xWIOzEx4A[/youtube]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły