Aktualności Audi Tuning

Audi A7 od Pogea Racing

Audi A7 Pogea Racing – Pomysły na Audi A7 Sportback zaczynają spływać z regularnością godną podziwu. Wczoraj, to Pogea Racing z niemieckiego Markdorf przedstawiła propozycję pakietu wzmacniającego.

Poza modyfikacjami silnika, o tym za chwilę, Pogea Racing przewiduje instalację zestawu coilover od KW, tarcz i zacisków hamulcowych Brembo oraz czarnych (z chromowanym rantem), 20-calowych felg (model Stroke) firmy Moz Luxury Wheels. Ekskluzywne obręcze otacza gumowa mieszanka Continental Sport Contact 3 w rozmiarze 265/30.

Przeprogramowanie sterownika ECU, sportowy wydech ze stali nierdzewnej, a także wysokoprzepływowy filtr powietrza sprawia, że moc mechanicznie doładowanego benzynowca wzrasta o 45 koni (łącznie 345 KM), a moment obrotowy powiększa się o 55 niutonometrów (495 Nm). Podobne siły oddziałują na motory o zapłonie samoczynnym. Mniejszy trzylitrowiec generuje obecnie 251 KM/468 Nm, zaś większy już 289 KM i 555 Nm.

Najtańszy pakiet wiąże się z wydatkiem 1,799€.


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły