luty 21, 2024
Aktualności Ciekawostki

Pomysły na ekstremalne prezenty pod choinkę

Ekstremalny skok z kilkudziesięciu metrów czy lot widokowy samolotem to pomysły na oryginalne prezenty gwiazdkowe. Przejażdżkę sportowym autem czy profesjonalny kurs driftu można ofiarować bratu, chłopakowi lub mężowi. Prezentem pod choinkę może być także voucher na strzelnicę lub paintball laserowy.

Pomysł na prezent pod choinkę – ekstremalne skoki 

Ekstremalny skok na bungee to propozycja na prezent dla miłośnika mocnych wrażeń. Skoki na elastycznej linie odbywają się w wysokości około 90 metrów i organizowane są w różnych miastach Polski, np.: Krakowie, Zakopanym czy Trójmieście. Uczestnik ma na sobie specjalne sprzęt asekuracyjny, a lina dobierana jest bezpośrednio do jego wagi, dlatego zabawa jest całkowicie bezpieczna. Istnieje możliwość nagrywania całego wydarzenia kamerą lub sporządzenie pamiątkowej fotorelacji.

Idealny prezent dla niego – jazda sportowym autem, kurs driftu 

Oryginalnym prezentem pod choinkę będzie voucher na kurs driftu. Nauka ekstremalnej jazdy samochodem pod okiem profesjonalnego instruktora to idealny prezent dla brata, chłopaka czy męża. W czasie zajęć uczestnik kursu uczy się panować nad rozpędzonym autem, wyprowadzać samochód z poślizgu oraz prowadzić go w czasie driftu. Jazda po torze to nie tylko dobra zabawa, ale i nauka reagowania na ekstremalne sytuacje na drodze. W prezencie gwiazdkowym można także ofiarować voucher na przejażdżkę sportowym autem. Po torze wyścigowym można jeździć takimi samochodami, jak: Ferrari, Mustang, Lamborghini, Nissan, Porsche czy BMW.

Lot widokowy na prezent gwiazdkowy 

Fan lotnictwa i mocnych wrażeń ucieszy się na gwiazdkowy prezent w postaci vouchera na lot widokowy samolotem. Uczestnik zabawy zajmuje miejsce pasażera, a maszynę prowadzi certyfikowany przewoźnik lotniczy z wieloletnim doświadczeniem. Lot widokowy trwa kilkanaście minut, a przed nim posiadacz vouchera przechodzi krótkie szkolenie instruktażowe dotyczące budowy i wyposażenia samolotu.

Voucher na strzelnicę 

Prezent pod choinkę w postaci vouchera na strzelnicę ucieszy każdego miłośnika militariów. W zależności od wybranego pakietu można strzelać z różnych broni, np.: karabinów maszynowych czy snajperskich, broni policyjnej czy rewolwerów. Czas pobytu na strzelnicy uzależniony jest od ilości zakupionej amunicji. Przed rozpoczęciem zabawy, posiadacz vouchera musi przejść szkolenie teoretyczne z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi broni.

Paintball laserowy 

Paintball laserowy to rewelacyjna zabawa, która nie wymaga specjalnego ubrania ani nie jest uzależniona od pogody. Wydarzenie odbywa się pod zadaszeniem i jest urozmaicone o dodatkowe elementy interakcji. Ponadto, dzięki elektronice, system jest w stanie sam zliczyć zdobyte punkty i potem porównać je z wynikami pozostałych graczy.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły