kwiecień 17, 2024
Aktualności Auta Sportowe Luksusowe Range Rover Tuning

Range Rover RS500 Project Kahn

Range Rover RS500 Project Kahn – Miliony fanatyków, w tym i ja, na dźwięk słowa Cosworth ożywia się. Cosworth to nie tylko wyśmienicie przygotowane silniki. To duch motorsportu, żeglarstwa, a nawet lotnictwa.

Wracając do naszej gałęzi zainteresowań. Project Kahn zwrócił się do Cossie o pomoc w udoskonaleniu dieslowskiego agregatu 4.4 TDV8. Efekt końcowy nie podlega dyskusji. 500 koni mechanicznych to o 187 KM więcej niż przewiduje fabryka.

Poza tym samochód otrzymał przeprojektowane zderzaki, oryginalne progi drzwiowe oraz trójżebrowy dyfuzor, podtrzymujący cztery zakończenia sportowego układu wydechowego Coswortha. Nadkola zgrabnie skrywają 22-calowe, wieloramienne obręcze RS-X. Dopełnieniem są zaś srebrne dodatki, kontrastujące z czarnym lakierem nadwozia.

Wykończenie wnętrza reprezentuje najwyższą półkę. Czarna, pikowana skóra, aluminiowe akcenty oraz nowa, ergonomiczna kierownica. Czego chcieć więcej?


[Źródło: Carscoop.blogspot.com]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły