marzec 5, 2024
Aktualności Luksusowe Rolls-Royce Tuning

Rolls-Royce Ghost od Fenice Milano

Rolls-Royce Ghost Fenice Milano – Mediolańskie studio Fenice Milano chcąc podkreślić swoją obecność w ścisłej czołówce utraluksusowych tunerów, postanowiło odmienić Rolls-Royce’a Ghosta. Nie mogąc zdecydować, która wersja jest najpiękniejsza, zdecydowano, że wszystkie trzy edycje ujrzą światło dzienne.

Niebieska Navy Blue Diva odznacza się chromowaną atrapą chłodnicy oraz białozłotymi perłowymi akcentami. White Edition wyróżnia się 24-karatowym złotem pokrywającym maskę, grill, progi boczne i obudowy lusterek. Podobnie prezentuje się seria Bronze, z zastrzeżeniem złotoperłowego bądź brązowoperłowego tematu przewodniego.

Wykończenie wnętrza wpisuje się w motto firmy. Luksus, luksus i jeszcze więcej złota. Indywidualnie dobierana skóra, Alcantara, drewno tekowe lub szary dąb. Coś jeszcze? Minibar, oczywiście złoty.


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły