luty 21, 2024
Aktualności Auta Sportowe Bentley Luksusowe Tuning

Bentley GT Supersports by Anderson Germany

Bentley GT Supersports Anderson Germany – Luksusowych przeróbek spod znaku Anderson Germany, ciąg dalszy. Tym razem bramy zakładu w Dusseldorfie zamknęły się za Bentleyem GT Supersports.

Efekt końcowy, ujmując to delikatnie, jest zdumiewający. Wielkie wloty powietrza, wielki spojler zderzakowy, masywne skrzydło bagażnikowe oraz przepotężna, dolna część tylnego zderzaka. Całe szczęście, że takich zestawów powstanie jedynie trzysta. Wisienką na torcie są 22-calowe, trzyczęściowe felgi w kolorze Brilliant Black. W komplecie z obręczami otrzymamy również ogumienie 285/30. Zwieńczeniem okazuje się matowoszary lakier karoserii.

Za to wnętrze nadal hołduje luksusowo-sportowym tradycjom marki. Włókno węglowe wyziewa z konsoli i tunelu centralnego, a Alcantara i czarna skóra otula nas w wygodnym fotelu.

Wyposażony w nowy układ wydechowy (-17 kg), przeprogramowany sterownik silnika ECU oraz sportowy filtr powietrza, podwójnie turbodoładowany, sześciolitrowy silnik W12, dysponuje mocą 695 KM.


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły