czerwiec 2, 2023
Aktualności Luksusowe Rolls-Royce Targi

Rolls Royce Bespoke

Rolls-Royce Bespoke – Międzynarodowe Targi mają to do siebie, że chodzisz, chodzisz, chodzisz i co chwila odkrywasz coś nowego. Niestety, jak każda wyprawa, także nasza wirtualna, powoli dobiega końca. Po sześciu dniach i 47 wpisach, pora pożegnać gościnne mury kompleksu Paris Expo przy Porte de Versailles. A jaki samochód pozwoli przetrwać do następnego salonu? Rolls-Royce, a dokładniej pięć niezwykłych RR.

Wydłużony Phantom w kolorze Gunmetal odznacza się w pełni naturalną, skórzaną tapicerką z czarnymi pikowaniami, perłowymi wstawkami w panelach drzwi oraz fornirowanymi stoliczkami dla pasażerów tylnego rzędu.
Phantom Drophead Coupe w kolorze Carrara White cechuje się unikalną kierownicą z wstawkami wiązowego drewna i dywanikami podłogowymi z najdelikatniejszej, owczej wełny.
Czerwony (Syrah Red) Phantom Coupe charakteryzuje się kierownicą wyłożoną włóknem węglowym, a także czerwonymi przeszyciami skóry (Consort Red).
Ghost Silver 100 to biała tapicerka Creme Light z kontrastującymi, czarnymi nićmi, jak również popielniczka barwiona czarnym fornirem.
Zaś Ghost Bespoke w kolorze Midnight Sapphire wyróżnia się specjalnymi, niebieskimi przeszyciami.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły