czerwiec 14, 2024
Auta Sportowe Ciekawostki Marki Subaru Super Samochody Tuning

Subaru Impreza WRX STI Concept

Subaru Impreza WRX STI Concept
Subaru Impreza WRX STI Concept – czyli jak powinno wyglądać nowe Subaru. Niestety ostatnia wersja Imprezy wzbudza wiele kontrowersji swym wyglądem i nie każdemu przypadła do gustu. Wydaje się być autem bez polotu i finezji jak na prawdziwy sportowy samochód przystało.

Prezentowane zdjęcia są autorstwa niejakiego Larsa Martenssona ukrywającego się pod pseudonimem Grid, trzeba przyznać, że stworzył on na komputerze całkiem udaną koncepcje, która jest o niebo lepsza od oryginału, agresywna z charakterem, wzbudzająca respekt i nie pozostawia złudzeń tym którzy mówią, że nowa wersja jest ładna. Jeśli ktoś ma wątpliwości niech jeszcze raz przyjrzy się tym zdjęciom.
Przypomnijmy, że nowe Subaru Impreza WRX STI napędza silnik w układzie bokser o pojemności 2,5 litra 16-zaworowym z turbosprężarką o mocy 300KM i maksymalnym momencie obrotowym 407Nm. Oczywiście auto posiada słynny stały napęd wszystkich kół Symmetrical AWD. Od 0 do 100km/h auto przyspiesza w 5,2 sekundy i osiąga prędkość maksymalną 250 km/h. Niby nic nadzwyczajnego ale  w warunkach drogowych, w deszczu, na dziurach Impreza we wprawnych rękach praktycznie nie ma sobie równych. Auto kosztuje ok. 50 000 euro.


subaru-impreza-wrx-sti-concept-2

subaru-impreza-wrx-sti-concept-3

subaru-impreza-wrx-sti-concept-4

Subaru Impreza WRX STI Concept film video

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6z7IAviCupQ[/youtube]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły