marzec 5, 2024
Aktualności Filmy Subaru Targi

Subaru Viziv Tourer Concept

 

Subaru Viziv Tourer Concept zaprezentowane podczas genewskiego salonu motoryzacyjnego ma być następcą Imprezy. Co ciekawe Subaru stawia na skrzynie automatyczne CVT. Z manualem zostaną tylko modele sportowe WRX.

Samochód ma długości 4775 mm, szerokości 1930 mm i wysokości 1435 mm został wyposażony w 20-calowe koła. Rozstaw osi wynosi tu aż 2730 mm. Pod maską silnik w układzie bokser.

Subaru jest wyposażone w system Eye Sight zestaw dwóch kamer na przedniej szybie, zbierających dane dla układu zapobiegającego zderzeniom i potrąceniu pieszego czy rowerzysty. Na pokładzie jest również zaawansowany system autonomicznej jazdy, a boczne lusterka zostały zamienione na kamery.

W dzisiejszych czasach (Internet + „wścibscy” ludzie z premedytacją naciskający spust migawki w aparatach fotograficznych) dochowanie tajemnic związanych z nowym modelem jest naprawdę karkołomne.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły