Aktualności Filmy Subaru Targi

Subaru Viziv Tourer Concept

 

Subaru Viziv Tourer Concept zaprezentowane podczas genewskiego salonu motoryzacyjnego ma być następcą Imprezy. Co ciekawe Subaru stawia na skrzynie automatyczne CVT. Z manualem zostaną tylko modele sportowe WRX.

Samochód ma długości 4775 mm, szerokości 1930 mm i wysokości 1435 mm został wyposażony w 20-calowe koła. Rozstaw osi wynosi tu aż 2730 mm. Pod maską silnik w układzie bokser.

Subaru jest wyposażone w system Eye Sight zestaw dwóch kamer na przedniej szybie, zbierających dane dla układu zapobiegającego zderzeniom i potrąceniu pieszego czy rowerzysty. Na pokładzie jest również zaawansowany system autonomicznej jazdy, a boczne lusterka zostały zamienione na kamery.

W dzisiejszych czasach (Internet + „wścibscy” ludzie z premedytacją naciskający spust migawki w aparatach fotograficznych) dochowanie tajemnic związanych z nowym modelem jest naprawdę karkołomne.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły