styczeń 25, 2022
Aktualności

Suzuki Moto Horiz – wyprzedaż rocznika 2019 i oferta promocyjna 2020

Jeżeli zastanawiałeś się nad zakupem nowego Suzuki, to teraz nadeszła ku temu świetna okazja. W salonie Suzuki Moto Horiz w Warszawie wystartowała wyprzedaż nowych aut z roczników 2019, a także obniżki na modele 2020. Rabaty sięgają nawet 12 000 zł! Sprawdź, które samochody Suzuki można kupić taniej.

Suzuki – wyprzedaż rocznika 2019

Oferta specjalna obejmuje model Vitara. Vitarę można kupić z silnikiem 1.0 lub 1.4 (Boosterjet, moc odpowiednio 111 i 140 KM) w bogatej wersji wyposażenia Premium, z napędem na przednią oś. Najtańsza dostępna konfiguracja tego modelu to koszt jedynie 69 900 zł. Nie oznacza to jednak ubogiego wyposażenia – w standardzie są liczne systemy bezpieczeństwa (siedem poduszek powietrznych, wspomaganie ruszania na wzniesieniu, kontrola ciśnienia w oponach), klimatyzacja automatyczna, radio cyfrowe (DAB) z zestawem głośnomówiącym Bluetooth, kamera cofania oraz podgrzewane fotele. Vitara w wyższych wersjach wyposażenia ma tempomat adaptacyjny, system monitorowania martwego pola i inne przydatne udogodnienia. Samochody są również dostępne w wersjach z automatyczną skrzynią biegów. Ze względu na świetne warunki wyprzedaży, a tym samym duże zainteresowanie, nie są już dostępne modele Swift oraz SX4 S-Cross, dlatego nie warto odkładać zakupu na później – poszukiwana konfiguracja może zostać wyprzedana.

Zobacz również:  Nowe Subaru Forester Sport

Oferta promocyjna 2020 Suzuki

Przecenione zostały również samochody z rocznika 2020. Promocja obejmuje następujące modele: Vitara Hybrid, SX4 S-Cross Hybrid oraz Swift (w tym wersja Sport Hybrid). Rabaty sięgają 12 000 zł. Vitarę i SX4 S-Cross wyróżnia dostępność wyłącznie napędu hybrydowego (silnik spalinowy 1.4 Boosterjet w połączeniu z silnikiem elektrycznym). Obecność takiego układu to ogromne korzyści: polepsza on osiągi (silnik elektryczny wspomaga benzynowy podczas ruszania i przyspieszania), zmniejsza zużycie paliwa (spalanie zaczyna się od 4.2 l/100 km – to bardzo mało) oraz ogranicza emisję CO2 do atmosfery. Nowsze modele cechują się również bogatszym wyposażeniem seryjnym i dodatkowym. Najtańsza Vitara Hybrid to koszt 74 900 zł, a wersja z napędem 4WD AllGrip Select – 89 900 zł. SX4 S-Cross Hybrid w takiej samej konfiguracji silnikowej jak Vitara wyceniono równie okazyjnie, gdyż można go kupić już za 69 900 zł (2WD, wersja 4WD od 89 900 zł). Dla osób, które nie potrzebują właściwości terenowych ani dużego bagażnika idealny będzie trzeci z dostępnych modeli – Swift. Do wyboru są dwie odmiany: 1.2 Premium Plus CVT oraz Sport Hybrid. Pierwsza to idealny samochód miejski – ma bogate wyposażenie, oszczędny silnik, stosunkowo dobre osiągi (90 KM to przy małej masie dość dużo) oraz automatyczną bezstopniową skrzynię biegów. Wyceniono ją na 53 900 zł. Druga opcja to świetny hot hatch – nieduży samochód łączący użyteczność zwykłego pojazdu ze świetnymi osiągami auta sportowego dzięki obecności znanego z Vitary i SX4 S-Cross napędu hybrydowego (zapewnia też niewielkie zużycie paliwa!). Cena tej wersji to 85 900 zł, co w stosunku do innych aut tego typu nie jest dużą kwotą.

Zobacz również:  McLaren 540C

Podane oferty specjalne Suzuki (strona salonu https://suzuki.horiz.pl/ ) są dostępne do końca lipca. Warto się jednak pospieszyć z zakupem, gdyż ze względu na wysokość rabatów (do 12 000 zł) zainteresowanie jest duże i część modeli może być szybko wyprzedana. Podane ceny dotyczą samochodów z lakierem niemetalizowanym – w przypadku metalicznego dopłata wynosi 2090 zł (Swift) lub 2 290 (Vitara, SX4 S-Cross), a metalicznego 2-tone – 3 090 zł (Swift), lub 3 290 zł (Vitara). W razie pytań odnośnie ofert lub dostępności samochodu zachęcamy do kontaktu.

Rate this post

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły