luty 21, 2024
Aktualności Ciekawostki

Testy na prawo jazdy 2017

Testy na prawo jazdy 2017 kategoria a, b, c, d, t. Pełna baza pytań na egzamin teoretyczny na prawo jazdy.  Rozwiązuj darmowe testy na prawo jazdy na komputerze.Wszystkie kategorie: A, B, C, D i T. Prawo Jazdy Testy Online to kompletna baza pytań egzaminacyjnych, które występują na egzaminie w WORD. Wszystkie oficjalne pytania egzaminacyjne. Z nami zdasz egzamin na prawo jazdy kategorii A, B, C, D i T. Rozwiąż bezpłatnie online test na prawo jazdy.

Dzięki aplikacji Testy na prawo jazdy 2017 pobierz możesz uczyć się na egzamin gdziekolwiek jesteś i niezależnie czy używasz telefonu z systemem Windows 10 Mobile, Komputera, czy Tabletu. Aplikacja działa na wszystkich urządzeniach, a jej interfejs dostosowuje się do wielu. Testy na prawo jazdy 2017 do pobrania ułatwią Ci naukę i przygotowanie do egzaminu na Prawo Jazdy.

Aktualnie są dostępne testy prawo jazdy online word: • Kategorie A, B, C, D, T • Oficjalne pytania i odpowiedzi na prawo jazdy – oficjalna baza pytań na 2017 rok, zatwierdzona przez MIiR i stosowana podczas egzaminów państwowych w ośrodkach WORD.

• NAUKA – Przeglądaj pytania dostępne dla kategorii. Zaznaczając odpowiedź od razu zobaczysz czy wybrałeś prawidłową opcję. Wybrana odpowiedź zmieni się na kolor czerwony – dla niepoprawnej odpowiedzi – lub zielony – jeśli odpowiedź jest prawidłowa.

• EGZAMIN – Egzamin na prawo jazdy teoretyczny, który wygląda jak egzamin państwowy. Obejmuje 20 pytań z wiedzy podstawowej i 12 pytań z wiedzy specjalistycznej w zakresie poszczególnych kategorii prawa jazdy. Każde pytanie zawiera tylko jedną prawidłową odpowiedź. Suma możliwych do uzyskania punktów wynosi 74. Aby zdać egzamin teoretyczny zdobądź co najmniej 68 punktów.

Testy na prawo jazdy 2017 kat. ABCDT

to aplikacja zawierająca oficjalną bazę pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy obowiązującą w roku 2017. Program Testy na prawo jazdy 2017  do ściągniecia za darmo z chomikuj zawiera pytania na kategorie A, B, C, D i T. Oficjalna baza pytań zatwierdzonych przez Ministerstwo obejmuje obecnie ok. 2650 pytań na wszystkie kategorie łącznie (na poszczególne kategorie jest mniej). Wersja demo z możliwością rozszerzenia do pełnej bazy.
Pytania na prawo jazdy podzielone są na podstawowe, na które udzielamy odpowiedzi Tak lub Nie oraz specjalistyczne, ujęte w formie pytań jednokrotnego wyboru, z odpowiedziami A, B lub C. Większość pytań podstawowych jest wspólna dla wszystkich kategorii i tak te same pytania z grupy podstawowej spotkamy na egzaminie dla wszystkich kategorii. Nie dotyczy to pytań specjalistycznych, które są inne dla każdej kategorii.
Każde pytanie posiada wagę punktową: 3, 2 lub 1 pkt. Pozytywny wynik testu na prawo jazdy uzyskuje się gdy suma punktów z pytań testowych wynosi co najmniej 68 pkt na 74 możliwe.
Program Testy na prawo jazdy 2017 darmowe do pobrania pełna wersja na komputer pozwala na przetestowanie funkcjonalności, a dostęp do pełnej bazy i wszystkich funkcji dostępny jest po pobraniu pełna wersja. Wymagane połączenie z internetem, gdyż filmy ładowane są w trybie online.

Pobierz OFICJALNE TESTY NA PRAWO JAZDY 2017 za darmo na Androida i Windows.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły