grudzień 3, 2022
Aktualności Fiat Tuning

Abarth 500C Romeo Ferraris

Abarth 500C Romeo Ferraris – Pięćdziesiątych drugich urodzin Romeo Ferraris nie okrasi supermocne BMW czy Mercedes, lecz maleńki, tyski Abarth 500C.

Z zewnątrz, 500C od Romeo Ferraris wyróżnia się srebrno-czerwoną powłoką oraz 17” felgami. Aluminiowe obręcze o specjalnym wzorze, kryją 280 mm, nawiercane tarcze z czterema zaciskami. Zgodnie z tradycją włoskich tunerów, o skuteczność układu hamulcowego dba Brembo. Reszta usprawnień to sportowy zestaw sprężyn i regulowanych amortyzatorów i mechaniczny dyferencjał o ograniczonym uślizgu.

Zasiadając w skórzanym fotelu, przeszytym diamentową nicią, zwrócimy uwagę na czerwony, połyskujący panel w desce rozdzielczej.

Benzynowy silnik 1.4, dzięki nowej turbosprężarce, wyczynowemu filtrowi powietrza, przemapowanej elektronice oraz ulepszonemu wydechowi, osiąga moc 203 KM.


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły