marzec 23, 2023
Aktualności Audi Auta Sportowe Super Samochody Tuning

Anderson Germany Hyper Black Edition

Anderson Germany Hyper Black Edition – Z wiadomych względów, w dniach 1-13 marca, aktualności ze świata motoryzacji zostały położone kompletnie. Pora zatem to nadrobić.

Anderson Germany Hyper Black Edition alias UFO, to nic innego jak smolistoczarne (lakier Hyper Black) Audi R8 5.2 V10 z przyciemnionymi szybami i kloszami lamp. Nowy jest także szerokawy spojler zderzakowy, skrzydło bagażnikowe podparte na trzech filarach i dyfuzor o czterech żebrach. Wpatrując się w głębię dziewiętnastocalowych felg, odkryjemy pomarańczowe (lakier Racing Orange) zaciski hamulcowe.

Czarno-pomarańczowy temat ma swoją kontynuację wewnątrz. Skórzana tapicerka, włókno węglowe, a nawet łączenia, wpisują się w ten trend.

Dzięki przeprogramowanej elektronice sterującej, sportowemu filtrowi powietrza i profesjonalnemu wydechowi Rennkats z regulowanym poziomem głośności, jednostka wytwarza moc 589 KM.

[nggallery id=1627]
[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły