kwiecień 17, 2024
Audi Auta Elektryczne Marki

Audi E-Tron – elektryczny SUV

Audi E-Tron Quattro Concept – ruszyła przedsprzedaż elektrycznego SUV-a.

Norweski oddział Audi rozpoczął przyjmowanie zamówień na elektrycznego crossovera, mimo że nie zaprezentowano jeszcze nawet jego produkcyjnej wersji.

Audi E-Tron ma trafić do pierwszych kierowców już w przyszłym roku, a w 2019 r. gotowa będzie bardziej sportowa odmiana Sportback.

Pojemność akumulatorów wyniesie 95 kWh. Audi E-Tron ma 435 KM mocy (z możliwością zwiększenia do 503 KM na krótką chwilę). Zasięg na jednym ładowaniu ma wynieść nawet 500 km. Byłby to lepszy wynik niż w Tesla Model X, która w Norwegii cieszy się dużą popularnością.

Audi E-Tron – elektryczny SUV

” order_by=”imagedate” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. Cena będzie pewnie kosmiczna, ale jak będzie miał takie osiągi 435 km i zasięg 500 kilometrów na 1 ładowaniu to może okazać się prawdziwym hitem.

  2. niby wiem, że YT to żadne źródło wiarygodnych informacji to odkąd obejrzałem filmik o tym jak to samochody elektryczne są w rzeczywistości bardziej szkodliwe dla środowiska niż tradycyjne to jakoś mniej mi się podobają

Komentarz są wyłączone.