Aktualności Audi Luksusowe Tuning

Audi Q7 według Enco

Q7 od Enco – Mające w swym portfolio wyłącznie najwspanialsze pojazdy na Świecie, Enco Exclusive (główna kwatera w Dubaju, oddział w niemieckim Chemnitz) zmodyfikował Audi Q7 po faceliftingu.

Dzięki ogromnej osłonie chłodnicy, „ledowych” światłach do jazdy dziennej, karbonowej masce z wlotami powietrza i poszerzonym nadkolom, z zewnątrz każde Q7 wygląda jak najmocniejsza odmiana V12. Szerokie wnęki kół nie znalazły się tutaj przypadkowo. Pod nimi mieszczą się czarnochromowane, 23-calowe felgi Enco Jura. Komplet obejmuje, także opony Dunlop SP Sport Maxx o rozmiarze 315/25. Przypatrując się obręczom, zwrócimy uwagę na ceramiczny układ hamulcowy, przejęty wprost z Porsche Cayenne. Nie obyło się, również bez modułu obniżającego zawieszenie.

Wnętrze dopieszczono brązowymi akcentami z włókna węglowego. Ponadto, pasażerowie tylnych foteli mają do dyspozycji zestaw multimedialny, składający się z DVD i naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie DVB-T.

Pełny pakiet modyfikacyjny od Enco Exclusive kosztuje 38,000€.


Źródło: ZerCustoms.com

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły