luty 21, 2024
Aktualności Audi Auta Sportowe Luksusowe Super Samochody Targi Tuning

Audi R8 Razor GTR 10 Edition

Audi R8 Razor GTR 10 Edition – Kolejną niespodzianką dla spragnionych tuningowych emocji jest karbonowe Audi R8 Razor GTR 10 Edition. Pod enigmatyczną nazwą kryje się kolejny, tym razem dziesięciocylindrowy członek rodziny Razor GTR od PPI.

Określenie karbonowe nie odnosi się jedynie do kilku elementów, jak ma to miejsce w innych firmach. Materiału tego użyto do budowy zderzaków, maski, drzwi, słupków i bocznych progów. Z tyłu zwraca uwagę nowe skrzydło. Lekką karoserię osadzono na czarnych, karbonizowanych felgach, skrywających ceramiczne tarcze hamulcowe. W ruchu ulicznym wyścigowe zawieszenie wspomagane jest przez hydrauliczny system podnoszenia przodu (45 mm). Całość wieńczą emblematy wykonane z nierdzewnej, polerowanej stali, każdy za 1,000€.

Włókno węglowe króluje także wewnątrz. Równie wyjątkowo prezentują się złote szycia (14-karatowe) na drzwiach, desce rozdzielczej, fotelach i kierownicy.

Pod szklaną, odporną na ciepło pokrywą (+ filtr UV), znajdziemy udoskonaloną jednostkę 5.2 V10 FSI. Obecnie, silnik generuje moc 607 KM.

Produkcja Audi R8 Razor GTR 10 Edition została ograniczona do 10 egzemplarzy. Aby stać się właścicielem tego cudeńka, trzeba wyłożyć na stół 360,000€.


Źródło: GTSpirit.com

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły