grudzień 7, 2022
Aktualności Audi Luksusowe Targi Tuning

Audi Q7 ICE GT by PPI

Audi Q7 ICE GT od PPI – Świętujące pięciolecie istnienia w tuningowym światku, PPI Automotive Design przygotowało na targi nie lada gratkę. Limitowaną edycję Audi Q7 ICE GT.

Samochód charakteryzuje się oryginalnym body-kitem w skład którego wchodzi przedni zderzak, maska, tylny spojler oraz matowosrebrne, matowoniebieskie i matowokarbonowe dodatki. Spod nadkoli łypią do nas 22 lub 23-calowe felgi. Całość wieńczy matowoniebieski lakier.

Wnętrze urozmaicono nubukową podsufitką, a deskę rozdzielczą wykończono skórą w niebieskim i fluorescencyjno białym kolorze. Nie mogło zabraknąć, także aluminiowych nakładek na pedały i progi drzwiowe. Poza tym wyposażenie obejmuje zestaw multimedialny z kolorowymi ekranami w zagłówkach przednich foteli.

Pod maską znajdziemy benzynowy motor 4.2 V8 FSI 850 Nm, lub dieslowski silnik 6.0 V12 TDI 1300 Nm. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h to odpowiednio 5,4 i 5,3 sekundy.

Audi Q7 ICE GT powstanie w pięciu egzemplarzach. W zależności od wersji, pojazd kosztuje od 200,000 do 275,000€.


Źródło: GTSpirit.com

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły