styczeń 30, 2023
Aktualności Auta Sportowe Luksusowe Super Samochody Tuning

Mercedes CL65 AMG Anderson Germany

Tuning Mercedesa CL65 AMG – Anderson Germany przypuszcza szturm na serca (i portfele), coraz to nowych rzesz klientów. Po Hummerach i Porsche wszelkiej maści, nastał czas Mercedesa CL65 AMG.

Chcąc dogodzić każdemu bogaczowi (szczególnie Rosjaninowi), CL65 AMG zostało polakierowane matowoczarnym, satynowym odcieniem, a tu i ówdzie odnajdziemy elementy z włókna węglowego. Nie zabraknie także wielkich, błyszczącoczarnych, 22-calowych felg z oponami Michelin 275/25 i 295/25 na tylnej osi. Taka konfiguracja kolorystyczna najwyraźniej odpowiada klientom AG, ponieważ zaciski hamulcowe mają taką samą barwę.

Wewnątrz, pasażerowie mogą zasiąść w fotelach, których skóra ozdobiona jest wzorem diamentu, a podsufitkę i inne elementy pokrywa Alcantara.

Zmiany nie ominęły jednostki napędowej. Dzięki sportowemu układowi wydechowemu, przeprogramowanemu sterownikowi silnika ECU i wydajniejszym filtrom powietrza, dwunastocylindrowa jednostka BiTurbo w układzie V, generuje 680 KM.


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły