czerwiec 14, 2024
Aktualności Auta Sportowe Porsche Super Samochody Tuning

Porsche 997 Turbo by RENM

Porsche 911 Turbo RENM – Z punktu widzenia Europejczyka, wydawać by się mogło, że mieszkańcy Australii skazani są na drogi import samochodów RUF, 9ff czy innego Techarta. Nic bardziej mylnego. Na Antypodach istnieje ktoś, kto zaopiekuje się naszym Porszakiem. Tym kimś jest RENM Performance.

Poza wzmocnioną jednostką, o czym za chwilę, 911 997 Turbo z zestawem RM580 odznacza się ulepszonym zawieszeniem, regulowanym (dźwięk oraz wydajność) układem wydechowym ze stali nierdzewnej oraz kutymi, trzyczęściowymi obręczami.

Pod tylną klapą drzemie 580-konny, sześciocylindrowy, podwójnie turbodoładowany motor typu bokser o pojemności 3.8 litra. Wzrósł także moment obrotowy, który wynosi obecnie 800 niutonometrów. Takie właściwości sprawiają, że pierwsza setka pojawia się na prędkościomierzu po 3,1 sekundy, a prędkość maksymalna to 325 km/h.


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły