luty 21, 2024
Aktualności Targi

Opel Astra GTC

Opel Astra GTC – Taka piękność nie mogła czekać w garażach Russelsheim czy innego Ellesmere Port. Mowa o Oplu Astrze GTC, która ukaże się światu podczas wrześniowych targów we Frankfurcie.

Pomimo typowo sportowej stylistyki, wewnątrz, pasażerowie nie będą narzekali na brak miejsca (zwiększony rozstaw osi względem Astry 5D). Przednie zawieszenie nadal oparte jest o kolumny MacPhersona (układ High Performance Strut w OPC), tylne zaś o drążek Watta (opcjonalny system FlexRide o trzech nastawach).

W momencie debiutu sprzedażowego pod maskę trafią cztery silniki: benzynowe 1.4 Turbo o mocy 120 i 140 KM, 1.6 Turbo 180 KM lub dieslowski agregat 2.0 CDTI DPF produkujący 165 KM.
Pozostałe jednostki, w tym OPC, pojawią się pod koniec roku.

Podstawowa odmiana Opla Astry GTC 1.4 Turbo będzie wiązała się z wydatkiem 18 495 GBP. Za Diesla przyjdzie nam zapłacić 22 430 funtów.

[nggallery id=1895]
[Źródło: Opel]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. Zwyczajna says:

    Nie wiem dlaczego, ale jak patrze na tę astrę to przypomina mi ona italię.

  2. Świadczy to o jednym: Opel w końcu wypuścił auto chwytające za serce. Z mnóstwem przycisków na konsoli, trochę za wysoką ceną, ale jaką piękną linią. Nic, tylko się zakochać 🙂

Komentarz są wyłączone.