luty 21, 2024

Audi R8 Spider

Audi R8 Spider – pierwsze zdjęcia kabrioletu opartego na Audi R8. Okazuje się, że auto nie będzie miało zdejmowanego sztywnego dachu typu targa, a tradycyjny składany i chowany zaraz za przedziałem pasażerskim.

Inne zmiany w stosunku do zamkniętego Audi R8 obejmują przeprojektowaną pokrywę silnika z dwoma wzdłużnymi garbami, na których znalazły się stylowe wloty powietrza. Najprawdopodobniej nowe Audi R8 Spider napędzane będzie silnikiem V10 o pojemności 5,2 litra, mocy 525 KM i 530 Nm momentu obrotowego.

Oficjalna premiera nowego roadstera Audi zaplanowana jest na nadchodzące targi motoryzacyjne we Frankfurcie.

Audi R8

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. Dla wszystkich miłośników Audi R8, MotoFreak przygotował niespodziankę – darmowy dzwonek na komórkę z ryczącym V10 z Audi. Do sciagniecia z profilu na facebooku. Wejdz na http://www.motofreak.eu i kliknij na link prowadzacy do profilu na Facebooku. Tam w dziale linki znajdziesz dzwonki na komórkę w mp3.

Komentarz są wyłączone.