październik 7, 2022
Aktualności

Audi – wynajem długoterminowy. Jaki model Audi warto wynająć?

Wynajem długoterminowy staje się obecnie jedną z popularniejszych form zewnętrznego finansowania samochodów w Polsce. Nic dziwnego, zapewnia on łatwy dostęp do aut marki premium, jest wyjątkowo wygodny i jednocześnie nie jest obarczony skomplikowanymi procedurami. Jednymi z chętniej wynajmowanych aut są nowe modele marki Audi. Jakie Audi warto wynająć?

Wynajem długoterminowy wciąż na topie

Od I kwartału 2016 roku usługa wynajmu długoterminowego samochodów w Polsce odnotowuje nieustanny, dynamiczny wzrost. Rok do roku popularność wynajmu zwiększała się 2,5-krotnie szybciej od pozostałych form finansowania samochodów. Niemal 70% nowych aut osobowych nabywanych w polskich salonach było finansowanych przez przedsiębiorstwa. W samym 2018 roku odsetek ten wyniósł 65,3%, co stanowiło wynik większy o 13,2% względem roku 2017. W 2019 roku wzrost popularności wynajmu oscylował na poziomie 10,6%.

W 2019 roku liczba nowych samochodów sfinansowanych w salonach za pośrednictwem wynajmu długoterminowego wzrosła o 6,1% względem roku 2018, przy czym liczba wszystkich kupionych aut w salonach wzrosła zaledwie o 2,1%.

Zobacz również:  Brunetki, blondynki, wszystkie dziewczynki SEMY

W ubiegłym roku z salonów wyjechało 555 tys. nowych aut osobowych, co stanowiło wzrost o 4,4% względem roku 2018. Wśród nich lekko ponad 7% stanowiły nowe samochody marki Audi.

Jakie Audi warto wziąć w wynajem długoterminowy?

Na polskich drogach nieustannie możemy obserwować coraz to nowsze modele Audi. Wynajem długoterminowy stanowi – zaraz obok leasingu – jedną z najczęściej stosowanych form zewnętrznego finansowania aut tej niemieckiej marki premium. Kierowcy wybierający Audi cenią sobie niezawodność, wysoki poziom komfortu, nowoczesne technologie wspierające kierowcę oraz uprzyjemniające podróżowanie pasażerom, a także wysoki poziom prestiżu.

Według Carsmile wśród najchętniej wynajmowanych aut marki Audi możemy wymienić przede wszystkim dwa SUV-y: Audi Q5 i Audi Q3, hatchback Audi A3 oraz kombi Audi A6.

Audi Q5

Nowe Audi Q5 to zdecydowanie najpopularniejszy duży SUV od Audi. Auto zapewnia mnóstwo miejsca i niezrównany poziom komfortu. Wyposażone jest w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dbające o bezpieczeństwo i wygodę, a dzięki odpowiednio zestrojonemu zawieszeniu doskonale radzi sobie z każdym terenem i nawierzchnią. Z łatwością pokonuje kolejne kilometry autostrady i bez problemów poradzi sobie z jazdą w terenie. Audi A5 to przemyślany i świetnie skonstruowany SUV. Nic dziwnego, że jest najpopularniejszym modelem Audi w ofercie Carsmile.

Zobacz również:  Pagani Huayra Roadster

Audi Q3

Audi Q3 to kompaktowy SUV, któremu bliżej do crossovera niż do pełnoprawnego SUV-a. Niemniej, auto jest wyjątkowo wszechstronnym i użytecznym samochodem. Doskonale sprawdzi się zarówno do pokonywania dalekich dystansów, jak i codziennej jazdy po mieście. Samochód kusi techniką, elegancką stylistyką oraz zwartą, jednak w pełni komfortową konstrukcją.

Audi A3

Audi A3 to przedstawiciel jednego z najmniejszych hatchbacków. Samochód występuje również w wersji sedan. Łączy walory wyższego modelu Audi A4 przy zachowaniu atrakcyjnej ceny zakupu. Audi A3 to popularny i często spotykany model na polskich drogach.

Rate this post

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły