grudzień 8, 2022
Aktualności

Autoryzowany serwis Fiat Tychy: najlepszy wybór dla Twojego Fiata i nie tylko

Jak każdy właściciel samochodu masz dylemat: komu powierzyć serwisowanie swojego auta? Zależy Ci, aby było ono zawsze sprawne, bezpieczne, komfortowe, nie traciło zbyt mocno na wartości, ale nie chcesz też przepłacać i tracić czasu na nieprawidłowe diagnozy. Sprawdzonym i rekomendowanym przez setki kierowców rozwiązaniem jest autoryzowany serwis Fiata. Tutaj znajdziesz obsługę najwyższej jakości, skorzystasz z pomocy doświadczonych fachowców i będziesz mieć dostęp do oryginalnych procedur, części i akcesoriów – a to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach! Jeśli więc szukasz serwisu Fiata w Tychach i okolicach, to już teraz umów się na wizytę w Fiat Partner.

Z jakich usług skorzystasz w Fiat Partner?

Fiat Partner, autoryzowany dealer i serwis Fiat, oferuje wszelkie usługi serwisowe i blacharsko-lakiernicze, w tym:

 • Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne;
 • Przeglądy techniczne;
 • Badania techniczne SKP;
 • Likwidacja szkód komunikacyjnych w samochodach wszystkich marek koncernu FCA;

W naszych serwisach Fiata w Katowicach i Bytomiu obsługujemy także samochody marek Fiat Professional, Jeep, Chrysler oraz Dodge. Niezależnie od tego, autem jakiej marki koncernu FCA jeździsz, znajdziesz u nas znakomitą obsługę, fachową diagnostykę, szybkie usuwanie wszelkich awarii, profesjonalne naprawy blacharsko-lakiernicze, a do tego bardzo korzystne ceny poszczególnych usług, części i akcesoriów.

Usługi dodatkowe

Fiat Partner gwarantuje Ci kompleksową obsługę Twojego samochodu, nie tylko na poziomie serwisu. Oferujemy między innymi:

 • Montaż instalacji LPG rekomendowanej przez FCA marki Tartarini – to gwarancja dużych oszczędności na paliwie oraz bezproblemowej pracy instalacji i silnika.
 • Ubezpieczenia komunikacyjne – nasi doradcy znajdą dla Ciebie najkorzystniejszy i bezkonkurencyjny cenowo pakiet ubezpieczeń.
 • Pakiety przeglądów okresowych – dzięki pakietom Easy Care możesz znacząco obniżyć koszty serwisowania swojego samochodu, korzystając nawet z całkowicie bezpłatnej obsługi.
 • Finansowanie – nie musisz kupować samochodu za gotówkę. Nasi doradcy znajdą dla Ciebie najkorzystniejszą opcję finansowania obsługiwaną przez FCA Bank.
 • Przedłużenie gwarancji – zapewnij sobie święty spokój na długo i ciesz się przewidywalnymi, niskimi kosztami eksploatacji samochodu.
 • Abonament – możesz jeździć nowym samochodem jednej z marek grupy FCA bez wpłaty własnej, w ramach korzystnie wycenionego abonamentu z pakietem serwisowym i ubezpieczeniem.
 • Kompleksowa likwidacja szkód – stłuczka czy wypadek to zawsze duży problem, w którego rozwiązaniu możemy i chcemy Ci pomóc. Zajmiemy się wszystkim, co tylko pozwoli Ci poczuć się komfortowo i szybko odzyskać w pełni sprawny samochód. Zapewnimy darmowe holowanie do serwisu Fiata w Katowicach lub Bytomiu, zorganizujemy oględziny pojazdu przez rzeczoznawcę, zaoferujemy najwygodniejsze rozwiązanie, jakim jest bezgotówkowe rozliczenie naprawy, załatwimy wszelkie formalności z ubezpieczycielem i zapewnimy Ci samochód zastępczy na czas naprawy.

Potrzebny serwis Fiata w Tychach? Podjedź trochę dalej!

Nasze serwisy Fiata w Katowicach i Bytomiu regularnie obsługują klientów z Tychów i liczymy, że wkrótce do nich dołączysz. Masz ku temu kilka mocnych powodów. Po pierwsze: jako ASO gwarantujemy najwyższą jakość obsługi serwisowej. Korzystamy z fabrycznych rozwiązań producenta, w tym narzędzi, oprogramowania komputerowego, przyrządów diagnostycznych. Stale inwestujemy w kompetencje naszych mechaników, dzięki czemu możemy z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że są najwyższej jakości profesjonalistami.

Po drugie: mamy bardzo dobre ceny. Na pewno myślisz, że autoryzowany serwis Fiata nie jest dla Ciebie, bo nie stać Cię na przepłacanie za poszczególne usługi. Umów się na wizytę w jednym z naszych oddziałów i daj się zaskoczyć.

Po trzecie: korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych oraz z podzespołów marki Mopar, rekomendowanej przez koncern FCA. To daje Ci pewność, że Twój Fiat, Dodge, Jeep czy Chrysler jest w pełni sprawny, bezpieczny, a przy tym znacznie wolniej traci na wartości.

Już teraz umów się na pierwszą wizytę serwisową. Czekamy na Ciebie w naszej centrali w Katowicach i w oddziale w Bytomiu.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły