grudzień 2, 2023
Aktualności Ciekawostki

Aplikacja ostrzegająca o korkach na drogach – TOMTOM nawigacja

Darmowa aplikacja ostrzegająca o korkach na drogach, fotoradarach, wypadkach i innych sytuacjach na ulicy – TOMTOM nawigacja ruch drogowy na telefon Android i iOS do pobrania.

Aplikacja nawigacyjna TOMTOM w telefonie komórkowym GO Mobile dodatkowo ma funkcję usług informacji drogowych w czasie rzeczywistym dzięki czemu ostrzeże nas o korkach na drodze, kontrolach policji, fotoradarach, wypadkach itp. Jedź bez stresu dzięki otrzymywanym na bieżąco ostrzeżeniach o fotoradarach stacjonarnych i przenośnych z odpowiednim wyprzedzeniem. Wielomilionowa społeczność kierowców na bieżąco dzieli się lokalizacjami fotoradarów przy drogach.

Co ważne aplikacja ostrzegająca o korkach na drogach na telefon Android i iOS do pobrania posiada Mapy 3D, więc zawsze dokładnie będziesz wiedział, gdzie się znajdujesz aktualnie.

Wszystkie mapy są zapisane na Twoim urządzeniu offline, więc nie potrzebujemy stałego dostępu do Internetu ani roamingu, by zaplanować trasę przejazdu. Nawigacja TomTom jest wyposażona w mapy ponad 150 krajów, co zapewnia nieograniczone możliwości podróżowania po Polsce i Europie.

Aplikacja ostrzegająca o korkach na drogach

Otrzymasz bieżące informacje o miejscach wystąpienia opóźnień i o dostępności szybszej trasy. Bardzo dokładne informacje o ruchu drogowym. Aplikacja pomaga ludziom w docieraniu do celu szybko, bezpiecznie i bezproblemowo. TomTom Traffic dostarcza niezwykle dokładnych informacji drogowych w czasie rzeczywistym. Będziesz wiedzieć o korkach na drodze i ich przyczynach. To, co widzisz na ekranie telefonu, dzieje się na drodze – omijaj korki.  Co więcej aplikacja ma Asystent pasa ruchu – z wyprzedzeniem uzyskasz wyraźne informacje, który pas ruchu zająć przed dojazdem do skrzyżowania.

Pobierz aplikacje ostrzegająca o korkach na drogach TOMTOM NAWIGACJA RUCH DROGOWY GO Mobile TomTom na telefon Android i iOS i każdego miesiąca masz do dyspozycji 75 kilometrów bezpłatnej jazdy. Uaktualnij aplikację do wersji Nieograniczona nawigacja i aby korzystać bez ograniczenia kilometrowego.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły