Aktualności Auta Sportowe BMW

BMW M3 Frozen Gray Edition oficjalnie

BMW M3 Frozen Gray – Zgodnie z wtorkową zapowiedzią, BMW opublikowało informacje oraz zdjęcia opisujące ekskluzywną serię Frozen Gray. Na amerykańskie drogi wyjedzie 30, jednakowo wyposażonych M3.

Samochody będą odznaczały się metalicznym lakierem BMW Individual Frozen Gray z matowymi akcentami. Dodatkowo, otrzymamy pakiet Competition (19-calowe felgi o unikalnym wzorze, zawieszenie obniżone o 10 mm, przeprogramowane systemy stabilizacji).

Wnętrze wykończone zostanie dwukolorową, czerwono-czarną skórzaną tapicerką BMW Individual Novillo Leather.

Niestety, nie potwierdziły się plotki o wzroście mocy jednostki 4.0 V8. Do dyspozycji kierowcy pozostaje nadal 420 KM. Napęd na tylne koła przenoszony jest za pomocą siedmiobiegowej, dwusprzęgłowej skrzyni M-DCT.

Rezerwacje telefoniczne można składać od poniedziałku 21 czerwca, nie wcześniej niż od godziny 11:30. Cennik BMW M3 Frozen Gray Edition otwiera kwota 77,600$.


[Źródło: Carscoop.blogspot.com]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły