grudzień 5, 2022
Aktualności Auta Sportowe BMW

BMW M3 Pickup

BMW M3 Pickup – Niestety, potwierdziła się część przypuszczeń, snutych o tajemniczym BMW Pickup. Samochód, który wił się w zakrętach toru Nurburgring to jedynie żart primaaprilisowy.

Mimo jednoznacznego charakteru, właściwości pojazdu wydają się być realistyczne. Standardowy motor 4.0 V8 (420 KM/400 Nm) pcha pick-upa do prędkości 300 km/h. Ładowność 1830-kilogramowego wozu, określana jest na 450 kg, a więc całkiem znośnie.

BMW M3 Pick-up – Z zainteresowaniem osobowymi pickupami coś musi być na rzeczy. Nie dalej jak we wtorek, po Północnej Pętli znanego wszystkim toru, hulało nie całkiem zamaskowane BMW M3 Pick-up.

W momencie publikacji, plotki o M3 Pick-up zaczęły namnażać się w iście sprinterskim tempie. A że to żart primaaprilisowy lub specjalny wóz do transportu torowego. W końcu, dzięki BmwBlog.com, okazało się, iż będzie to nowy rozwoziciel paczek, zatrudniony na etacie w BMW Motorrad.

[nggallery id=1631]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły