Gemballa Mirage GT Gold Edition

Gemballa Mirage GT Gold Edition – to już czwarta z kolei po Mirage GT, Mirage GT Carbon Edition i Mirage GT Matt Edition wersja na bazie supersamochodu Porsche Carrera GT w wykonaniu niemieckiej firmy tuningowej z Leonberg.

Jak sama nazwa wskazuje auto wykończone jest ze złota np. na kołach, lusterkach, wlotach powietrza, fartuchach bocznych i tylnym spoilerze. Wewnątrz również znajdziemy złote detale na wskaźnikach, centralnej konsoli, uchwytach drzwi, drążku zmiany biegów i kole kierownicy. Gemballa Mirage GT Gold Edition uzyskuje potężną moc 650 KM i moment obrotowy o wartości 630 Nm wydobytą z silnika V10, to pozwala rozpędzić się od 0 do 100km/h w czasie 3,7 sekundy i dotarcie wskazówki prędkościomierza do wartości 200 km/h w czasie 9,7 sekundy. Prędkość maksymalna to 335 km/h.

Aby auto dało się użytkować w życiu codziennym inżynierowie wyposażyli auto w zawieszenie LHS, które podnosi nadwozie o 45 mm, a tym samym pozwala pokonać np. krawężnik czy też progi zwalniające.

Gemballa Mirage GT – Porsche Carrera

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. ta furka jest niezła ma super wnętrze i podobają mi się koła:)

Komentarz są wyłączone.