grudzień 9, 2023
BMW Marki Tuning

BMW M6 AC Schnitzer

bmw-m6-by-ac-schnitz-1_1600x0w

Niemiecki tuner AC Schnitzer zajął się tym razem przeróbką modelu M6. BMW otrzymało więcej mocy, lepsze zawieszenie i pakiet stylistyczny. Dzięki modyfikacją tunera moc silnika 4,4 litra V8 wzrosła z 560 do 620 koni mechanicznych. Wartość momentu obrotowego zwiększyła się z 680 do 790 Nm. Zdjęto elektroniczny ogranicznik prędkości, dzięki temu teraz M6 osiąga nawet 305 km/h. AC Schnitzera obniżyło i utwardziło zawieszenie.

BMW M6 AC Schnitzer otrzymał przedni spojler, tylny dyfuzor i tylny spojler, które zostały wykonane z włókna węglowego. Poza tym AC Schnitzer dodało chromowany grill i nowe felgi aluminiowe, które mogą mieć rozmiar 20- lub 21-cali. Kompletny pakiet zakłada też montaż sportowego układu wydechowego. W wnętrzu M6 znajdziemy też aluminiowe nakładki na pedały oraz dywaniki z logo tunera.

[nggallery id=2124]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły