luty 21, 2024
Aktualności Auta Sportowe BMW Kabriolety Tuning

BMW MR 600 GT od CLP Performance

CLP MR 600 GT – Druga generacja dużego coupe BMW – E63 – nie wymaga krzykliwych spojlerów, ani tym bardziej wyzywających lakierów nadwozia. Ale kto bogatemu zabroni?

Opuszczając zakłady w niemieckim Georgensgmund, „Szóstka” jak za dotknięciem czarodziejskiej (a może diabelskiej) różdżki, przeistacza się w MR 600 GT. Symbole te są oznaką nowego zderzaka w stylu M3, poszerzonych nadkoli, gładko łączących się z wlotami, dostarczającymi powietrze do układu hamulcowego. Dopełnieniem jest czarny dyfuzor, zintegrowany z czterema końcówkami wydechu oraz kute, trzyczęściowe, 22-calowe felgi, obramowane stalowym pierścieniem. Fantazyjne obręcze wypełniono gumą w rozmiarze 255/30 i 285/25 na tylnej osi. Nie zapomnijmy, o ile można o tym zapomnieć, o jaskrawozielonym lakierze i drzwiach otwieranych w stronę słońca.

Pod piękną maską znajdziemy wzmocnioną jednostkę modelu 645Ci. Ośmiocylindrowy motor 4.4 dysponuje mocą 380 koni mechanicznych i maksymalnym momentem obrotowym o wartości 490 Nm.

Za pełne spektrum modyfikacji CLP Performance winszuje sobie 18,240€.


[Źródło: Carscoop.blogspot.com]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły