Aktualności Ciekawostki Filmy Super Samochody Tuning

Bracia Collins warsztat w Warszawie

Bracia Chmielewscy pochodzą z Legnicy a wychowali się w Londynie. Jako bracia Collins przerabiają auta. Wszystko zmieniło się gdy poznali Shane’a Lyncha z grupy Boyzone, który dał im rozwinąć biznes Prestige Wrap. Dziś są wspólnikami, a kontakty Shane’a pomogły rozkręcić tuningowy warsztat. Do tej pory mieli warsztaty Prestige Wrap and Customs w stolicy Anglii i Katarze, a teraz otworzyli kolejny oddział w Warszawie.
Ralph i Greg Collins, czyli Rafał i Grzegorz Chmielewscy, prowadzą w Londynie warsztat samochodowy Prestige Wrap and Customs. Tuningują i upiększają tam drogie i luksusowe auta świata. Wśród klientów są gwiazdy, takie jak:  Christiano Ronaldo, Rita Ora, Iggy Azalea, Wojtek Szczęsny, Kamil Glik, Arkadiusz Milik, Mamed Chalidow, i wiele innych.

 – W Polsce będziemy robić lustrzane odbicie naszego biznesu z Londynu i Kataru – mówią w wywiadzie. Przyciemnienie szyb, renowacja felg, tuning, oklejanie samochodów to tylko niektóre z usług.

Bracia Collins warsztat w Warszawie

Na otwarciu ich nowego warsztatu był m.in. Jerzy Owsiak. Bracia mają przygotować motoryzacyjną niespodziankę na 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Otwarcie Prestige Wrap Customs Warsaw Braci Collins w Warszawie


Z wizytą w polskim warsztacie braci Collins. Krótką relacja z otwarcia warsztatu braci Collins w Warszawie.

Adres firmy Prestige Wrap & Customs Warsaw 02-239 Warszawa Okęcie, ul. Leonidasa 51

Bracia Collins, Gareth Bale, Sobota, FC Barcelona, Wojciech Szczesny, Rozbity Mclaren ! 2017 !

W tym krótkim filmiku możecie sprawdzić co szykują dla was bracia w nadchodzącym 2017 roku na kanale You Tube !

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły